Статьи страница 47

27 февраля, 2013

Сергій Надал: Для того щука є в воді, щоб карась не спав

Представники проекту «Слово і діло» відвідали Тернопіль і обговорили з міським головою проблеми міста та перспективи їх вирішення.

18 января, 2013

Ответственность мэров областных центров центрального региона

Проект "Слово и дело" продолжает серию инфографических материалов, которые демонстрируют уровень ответственности глав областных центров Украины. Предыдущий выпуск был посвящен мэрам Ровно, Житомира, Чернигова и Сум. Сегодня наши аналитики оценили эффективность работы городских голов областных центров центральной Украины - Винницы, Черкасс, Полтавы, Кировограда.

11 декабря, 2012

Ответственность мэров областных центров северного региона (Ровно, Житомир, Чернигов, Сумы)

Проект "Слово и дело" продолжает серию инфографических материалов, которые демонстрируют уровень ответственности глав областных центров Украины. Предыдущий выпуск был посвящен Председателю Киевской городской государственной администрации Александру Попову. Сегодня наши аналитики оценили эффективность работы городских голов областных центров северной Украины - Ровно, Житомира, Чернигова, Сум.

5 декабря, 2012

«Свобода» и «Удар» - новые парламентские силы

Нынешние выборы в Верховную Раду Украины продемонстрировали стремление граждан изменить ситуацию, которая сложилась в общественно-политической сфере. Вместе с представителями Партии регионов, ВО "Батькивщина" и Коммунистической партии, заручившись народной поддержкой, преодолели 5%-й барьер и новые для Парламента политические силы : ВО "Свобода" во главе с Олегом Тягнибоком и партия "УДАР" под руководством Виталия Кличко.

15 ноября, 2012

Ответственность Председателя Киевской городской государственной администрации Александра Попова

Проект "Слово и дело" продолжает серию инфографических материалов, которые демонстрируют уровень ответственности глав областных центров Украины. Первый выпуск был посвящен мэрам Львова, Тернополя, Донецка и Луганска. Сегодня наши аналитики оценили деятельность Председателя Киевской городской государственной администрации.

8 ноября, 2012

Ответственность мэров областных центров (Львов, Тернополь, Донецк, Луганск)

Проект "Слово и дело" начинает серию графических материалов, которые демонстрируют уровень ответственности городских голов областных центров Украины.

25 октября, 2012

Сравнительный анализ ведущих политических партий накануне выборов: программы, обещания, лидеры.

Выборы нового состава Верховной Рады состоятся через несколько дней. Устные выступления, реклама на телевидении и радио, публикации в прессе должны окончательно убедить граждан отдать свой голос за того или другого кандидата или партию.

6 сентября, 2012

Обещания Министра образования Дмитрия Табачника на 2012-2013 у.г.

В начале нового учебного года проект "Слово и Дело" обобщил обещания Министра образования и науки, молодежи и спорта Дмитрия Табачника в отрасли образования на 2012-2013 год. В системе народного контроля зафиксировано 15 обещаний педагогам. Из них 9 сделано и 6 ожидают выполнения.

16 августа, 2012

Кому можна довіряти у Кабміні

Проект "Слово і Діло" проаналізував ефективність роботи членів Кабміну на урядовій посаді за показниками активності (загальної кількості обіцянок), відповідальності (кількості виконаних обіцянок), безвідповідальності (кількості невиконаних обіцянок) та кількості обіцянок, виконання яких ми досі очікуємо.

9 августа, 2012

Віталій Кличко лідирує за кількістю передвиборчих обіцянок

Проект "Слово і Діло" підрахував кількість обіцянок, даних керівниками політичних партій на з’їздах, що відбулися минулого тижня.

3 августа, 2012

Юлія Тимошенко лідирує в рейтингу виконаних обіцянок

Напередодні виборів до Верховної Ради проект "Слово і Діло" підбив підсумки роботи головних претендентів на місце в Парламенті станом на 3 серпня за фактом виконання обіцяного з початку 2005 року.

17 июля, 2012

Відповідальність Б. Колеснікова в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Природно, що найцікавішою постаттю в контексті даного дослідження є Б.Колесніков. Під його керівництвом відбувалося будівництво найзначиміших інфраструктурних об'єктів.

Відповідальність мерів приймаючих міст у контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Керманичу Київської міськдержадміністрації вдалося реалізувати найбільше поміж мерів приймаючих міст інфраструктурних проектів. І "виною" тут не тільки Євро - Київ є стратегічним містом.

16 июля, 2012

Відповідальність центральної влади в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Ось і відбулася фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Подія, до якої готувалися декілька років, пролетіла однією миттю, залишивши по собі приємні спогади та можливість проаналізувати те, як впоралася українська влада з підготовкою до неї.

30 мая, 2012

За 10 днів до Євро-2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Україна активно здає в експлуатацію нові об’єкти інфраструктури. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події 29 травня громадсько-політичний проект "Слово і діло" та громадська компанія "Євро-патруль" презентували результати перевірки українських міст на предмет їхньої готовності до Євро-2012.

29 мая, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012, випуск 2

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події ми в чергове спробуємо проаналізувати ступінь відповідальності вітчизняних політиків і посадовців у питаннях підготовки до Чемпіонату.

26 марта, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012. Випуск 1.

Аналітичний огляд станом на 25 березня 2012 року. Поточний 2012 рік розпочався і буде проведений в Україні під знаком чемпіонату Європи з футболу. Отже, є цілком доречним розглянути наскільки відповідальними були і є вітчизняні посадовці і політики у питаннях, що стосуються підготовки до європейської першості.

23 марта, 2012

Обороноздатність країни крізь призму відповідальності політиків

Останнім часом в Уряді відбулися помітні кадрові рокіровки: Раїса Богатирьова була переведена з РНБО на посаду Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров`я України, у зворотньому напрямку - на посаду Секретаря РНБО призначено Андрія Клюєва, звільнено з посади Міністра оборони Михайла Єжеля, на місце якого призначено Дмитра Саламатіна.