Любі наші друзі, читачі, як ви?

Сподіваємося, що у ваших рідних та близьких все гаразд.

Редакція «Слово і діло» завжди була на сторожі об’єктивної та перевіреної інформації.

Для вас ми збирали обіцянки політиків та перевіряли їх виконання; порівнювали рівень відповідальності політиків між собою; робили аналітику, візуалізуючи її в наших популярних інфографіках; писали статті, розбори і колонки; та звісно ж – оперативні новини.

Весь час, поки ворог не вдався до повномасштабного наступу на Україну, ми не зверталися до вас по грошову підтримку, не продавали жодних передплат і мали цілком прогнозовану модель самозабезпечення.

1 березня 2022 року значна частина наших колег, як і чимало інших українців, залишилася без роботи. Зараз ми не знаємо, коли в нас знову буде можливість повернутися до моніторингу обіцянок та візуалізації даних, але ми не полишаємо інформаційний фронт, і збираємо актуальні та лише перевірені новини.

Ми знаємо, що багато з вас зараз перебувають у подібній ситуації, крім того, закликаємо передусім підтримувати українських захисників. Водночас, ми вдаємося до безпрецедентного заходу і публікуємо тут свої реквізити. Якщо ви маєте бажання, можете підтримати журналістів «Слово і діло» гривнею.

Не виключено, що в разі достатньої підтримки ми зможемо повернутися до повноцінної роботи ще до нашої перемоги у страшній і несправедливій війні із російським загарбником.

Слава Україні!

ТОВ «ІА «Слово і діло»»

ЄДРПОУ 37814469

розрахунковий рахунок UA263510050000026004533815400 в АТ «Укрсиббанк»

м. Київ

МФО 351005

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога