Цитаты из жизни Кузьмы «Скрябина», которые должен помнить каждый из нас

Читати українською

Сегодня утром, 2 февраля, в ДТП вблизи села Лозоватка, что на Днепропетровщине, погиб известный украинский певец, настоящий украинец и патриот своего государства, – лидер группы «Скрябин» Андрей «Кузьма» Кузьменко.

Известные украинские политики, певцы и простые граждане, на протяжении всего дня неутомимо продолжают выражать слова скорби.

Команда журналистов «Слова и Дела» присоединяется ко всем словам соболезнования для близких, родных певца и его поклонников. 

В знак памяти, предлагаем вам еще раз взглянуть на мысли достойнейшего сына своей страны, которым был и навсегда останется в нашей памяти Кузьма «Скрябин».

О мыслях украинских военных в АТО

У людей сідають батарейки просто на просто. Вони не розуміють просто, що робиться, якщо чесно. От ті, з якими я по крайній мірі спілкуюсь, чоловік 50-60, які постійно на війні. Хтось більше, хтось менше. Вони кажуть, у нас сідають батарейки.

О мотивации в жизни

Можна опустити руки, сказати: немає грошей, немає охоти... А можна засучити рукава і вже зараз починати плекати своє майбутнє!

О критике

Критика то ужасна штука. Критику можна слухати лише від тих людей, що досягли вищого рівня аніж ти. Люди, які не досяли навіть твого рівня, вони тобі завидують, а не критикують. То є нормальна природня реакція людини.

 

Про украинцев

Кожен поважаючий себе українець має хоч раз в житті посадити дерево, виростити сина і з'їздити в Єгипет.

О Путине

Той чоловік, який допоміг зрозуміти, що ми українці єдині, це не чоловік. Це баба, та й то не справжня, а гумова. Ми можемо цього гада надути, а можемо спустити.


Подписывайтесь на наш аккаунт в Telegram, чтобы первыми получать важные новости и аналитику.


Поделиться: